سکوت تلخ

تو مپندار كه خاموشي من ، هست برهان فراموشي من

 
اوباما جایزه صلح نوبل را با ندا تقسیم کرد
نویسنده : Naghooos - ساعت ۱٢:۳۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٠ مهر ۱۳۸۸
 

اوباما جایزه صلح نوبل را با ندا تقسیم کرد.باراک اوباما رییس جمهور ایالات متحده آمریکا پس از دریافت جایزه صلح نوبل خود در سخنانش جایزه ی خود را با ندا ، دختری که در تظاهرات سکوت برای بازگرداندن رای خود کشته شده بود تقسیم کرد و  افزود: به همین خاطر است که باید این جایزه را با هر کس که مشتاقانه در پی عدالت و شرافت انسانی است تقسیم کرد. با زن جوانی که در خیابان ها در سکوت برای حق و عدالت تظاهرات میکرد، تا از این طریق صدای اعتراضش شنیده شود


 
comment نظرات ()
 
 
تعریف اینترنت از دیدگاه یک بسیجی
نویسنده : Naghooos - ساعت ۱:٢٢ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٩ مهر ۱۳۸۸
 

هیپنوتیزمقهقهه

تعریف اینترنت از دیدگاه یک بسیجی

«اینترنت» نام مخفف یکی از مخوف‌ترین سرویس‌های جاسوسی، ضدجاسوسی، خرابکاری و ضد خرابکاری دنیاست که به‌منظور خرابکاری و ایجاد دردسر و اخلال در امنیت ملی ما اختراع یا کشف شده است.

این نام مخفف، نام کامل یک ارگان مخوف تحت عنوان «ارگان یا نهاد تفنگداران رودار و نامرد ترانکسشوال» (ا.ی.ن.ت.ر.ن.ت.) است که زیان‌بارترین سرویس اطلاعاتی و نظامی دنیاست.

از ماموریت اصلی اینترنت کمتر کسی خبر دارد. اینترنت، به راحتی و معمولا از طریق سیستم تلفن یا امواج ماهواره‌ای وارد منازل، ادارات، موسسات و حتی نهادهای نظامی میشود و آنها را به تسخیر خود در می آورد.

بسیاری از کسانی که با ماهیت و طرز کار این شبکه خرابکاری آشنایی کامل ندارند گمان می‌کنند که اینترنت فقط از طریق دسترسی به اطلاعات بر روی کامپیوتر یا تلفن یا نهایتا رادیو و تلویزیون و مایکروویو ماموریت خود را انجام می‌دهد. درحالی که این‌طور نیست و این فقط یک روی ماجراست!

طبق تحقیقات انجام شده توسط محققانی که اسمی ندارند تا فاش شود؛ مغز متفکر پشت صحنه اینترنت که یک صهیونیست بزرگ است، این شبکه را به گونه‌ای به کار گرفته است که به محض ورود به اینترنت افراد هیپنوتیزم شده و شبکه عصبی آنها تحت نظارت و کنترل بنیاد بین‌المللی حفظ حیات قورباغه‌های بنفش در می‌آید.

بنیاد مذکور در واقع هسته مرکزی «موسسه نفوذ بر افکار عمومی و خصوصی و میانی مردم ساده‌دل» است که وظیفه اجرا کردن منویات صهیونیست مذکور و سایر صهیونیست‌های نامذکور را برعهده دارد. آنها دارای دم‌و دستگاه‌های عریض و طویلی بر روی اینترنت هستند که کمپانی یاهو (به معنای آنچه یهوه خواست برای صهیون و قادر است قدرت او پس بیرون کنید اعراب را از خانه‌های‌شان) یکی از آنهاست.

این کمپانی در واقع هسته نرم‌افزاری شرکت ماشین‌سازی کاترپیلار است که توسط آنها خانه‌های فلسطینی‌ها تخریب می‌شود.

هرگاه شخصی وارد اینترنت می‌شود، توسط این شبکه عظیم به خواب مصنوعی برده، می‌شود و - بدون آنکه خود بداند - به انجام اعمالی نظیر ساختن ایمیل، نوشتن وبلاگ، جست‌وجو، گذاشتن کامنت و حتی استفاده از مترجم گوگل که یک جاسوس رسوای cia و موساد است تحریک می‌شود.

هر چند این نهاد صهیونیستی همچون سایر نهادهای صهیونیستی به صورت بین‌المللی اداره می‌شود و همچون همه نهادهای صهیونیستی بین‌المللی برای ضربه زدن به نظام ما به وجود آمده است.

برطبق آخرین آمار و اطلاعات موثق (که اسناد آنها هم موجود است!) اینترنت با هزینه سالانه 3354 میلیارد دلار (آمریکا - تگزاس) به فعالیت خود ادامه می‌دهد که اشخاص و نهادهای زیر در تامین آن فعال هستند:
« اسرائیل، دولت آمریکا، پارلمان هلند، حزب محافظه‌کار انگلند، حزب بنفش‌های مجارستان، روابط عمومی ساسونگ در آلمان، پلیس‌های مخالف با ماری جوانا و مارادونا در آرژانتین، اعضای میانسال لژ فراماسونری در هاگزبری، دربار اردن، مخالفان با خالد اسلامبولی در مصر...»
که عوامل مذکور میزان 9دهم درصد از هزینه مذکور را تامین کرده و مابقی از سوی صهیونیست‌ مذکور تامین می‌شود.

«ارگان یا نهاد تفنگداران رودار و نامرد ترانسکشوال» سالی هفت بار مجمع عمومی دارد که طی آنها نقشه‌های جدیدی برای نفوذ هر چه بیشتر به مردم جهان و به ویژه ضربه زدن به تمامیت ارضی و موجودی ارزی ایران مورد بررسی قرار می‌گیرد. این ارگان یا نهاد سابقه‌ای طولانی داشته و آن‌چنان قدمتی دارد که نهاد قدیمی صهیونیستی فراماسونری بعدها از آن منشعب می‌شود. ارتشبد سابق حسین فردوست در خاطرات خود (ص 273 جلد سوم، پاراگراف سوم) که پس از مرگ وی منتشر شد در فصل مربوط به موساد می‌نویسد: «صبح به دیدن شاه رفتم. محمدرضا خیلی در هم بود. گفت دیشب سردرد داشته، مزاجش ناراحت بوده»‌ که به عقیده ناظران حروف مقطع کلمات «اینترنت خیلی خفنه» در صفحه بعدی به صورت پراکنده از طرف وی جاسازی شده بوده است. اینها فقط گوشه‌ای از ماهیت مخوف اینترنت است.

خوشبختانه ماهیت این ارگان یا نهاد اکنون در نزد مردم و مسئولان ما آشکار شده است و تلاش‌های ارزنده‌ای برای قطع به این سازمان، استعماری، جاسوسی، تروریستی، توریستی و... صورت گرفته است که در آینده به آنها خواهد پرداخت.


--------------------------------------------------------------------------------


 
comment نظرات ()
 
 
دو ابزار استعمار
نویسنده : Naghooos - ساعت ۱۱:٥۸ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۸۸
 

توی یکی از وبلاگها مطلب جالبی دیدم که برای مطالعه خوانندگان در بلاگم قرار میدم:

 

 

اوریانا فالاچی روزنامه‌نگار برجسته ایتالیایی از وینستون چرچیل سوال می‌کند، آقای نخست وزیر شما چرا برای ایجاد یک دولت استعماری و دست نشانده به آنسوی اقیانوس هند می‌روید و دولت هند شرقی را بوجود می‌آورید، اما این کار را نمی‌توانید در بیخ گوشتان یعنی در کشور ایرلند که سالهاست با شما در جنگ و ستیز است انجام دهید؟

وینستون چرچیل بعد از اندکی تامل پاسخ می‌دهد: برای انجام این کار به دو ابزار مهم احتیاج داریم که آن دو ابزار را در ایرلند در اختیار نداریم. روزنامه نگار می‌پرسد آن دو ابزار چیست؟

چرچیل پاسخ می‌دهد: اکثریت نادان و اقلیت خائن

 http://doctormtx.blogfa.com


 
comment نظرات ()