تعریف اینترنت از دیدگاه یک بسیجی

هیپنوتیزمقهقهه

تعریف اینترنت از دیدگاه یک بسیجی

«اینترنت» نام مخفف یکی از مخوف‌ترین سرویس‌های جاسوسی، ضدجاسوسی، خرابکاری و ضد خرابکاری دنیاست که به‌منظور خرابکاری و ایجاد دردسر و اخلال در امنیت ملی ما اختراع یا کشف شده است.

این نام مخفف، نام کامل یک ارگان مخوف تحت عنوان «ارگان یا نهاد تفنگداران رودار و نامرد ترانکسشوال» (ا.ی.ن.ت.ر.ن.ت.) است که زیان‌بارترین سرویس اطلاعاتی و نظامی دنیاست.

از ماموریت اصلی اینترنت کمتر کسی خبر دارد. اینترنت، به راحتی و معمولا از طریق سیستم تلفن یا امواج ماهواره‌ای وارد منازل، ادارات، موسسات و حتی نهادهای نظامی میشود و آنها را به تسخیر خود در می آورد.

بسیاری از کسانی که با ماهیت و طرز کار این شبکه خرابکاری آشنایی کامل ندارند گمان می‌کنند که اینترنت فقط از طریق دسترسی به اطلاعات بر روی کامپیوتر یا تلفن یا نهایتا رادیو و تلویزیون و مایکروویو ماموریت خود را انجام می‌دهد. درحالی که این‌طور نیست و این فقط یک روی ماجراست!

طبق تحقیقات انجام شده توسط محققانی که اسمی ندارند تا فاش شود؛ مغز متفکر پشت صحنه اینترنت که یک صهیونیست بزرگ است، این شبکه را به گونه‌ای به کار گرفته است که به محض ورود به اینترنت افراد هیپنوتیزم شده و شبکه عصبی آنها تحت نظارت و کنترل بنیاد بین‌المللی حفظ حیات قورباغه‌های بنفش در می‌آید.

بنیاد مذکور در واقع هسته مرکزی «موسسه نفوذ بر افکار عمومی و خصوصی و میانی مردم ساده‌دل» است که وظیفه اجرا کردن منویات صهیونیست مذکور و سایر صهیونیست‌های نامذکور را برعهده دارد. آنها دارای دم‌و دستگاه‌های عریض و طویلی بر روی اینترنت هستند که کمپانی یاهو (به معنای آنچه یهوه خواست برای صهیون و قادر است قدرت او پس بیرون کنید اعراب را از خانه‌های‌شان) یکی از آنهاست.

این کمپانی در واقع هسته نرم‌افزاری شرکت ماشین‌سازی کاترپیلار است که توسط آنها خانه‌های فلسطینی‌ها تخریب می‌شود.

هرگاه شخصی وارد اینترنت می‌شود، توسط این شبکه عظیم به خواب مصنوعی برده، می‌شود و - بدون آنکه خود بداند - به انجام اعمالی نظیر ساختن ایمیل، نوشتن وبلاگ، جست‌وجو، گذاشتن کامنت و حتی استفاده از مترجم گوگل که یک جاسوس رسوای cia و موساد است تحریک می‌شود.

هر چند این نهاد صهیونیستی همچون سایر نهادهای صهیونیستی به صورت بین‌المللی اداره می‌شود و همچون همه نهادهای صهیونیستی بین‌المللی برای ضربه زدن به نظام ما به وجود آمده است.

برطبق آخرین آمار و اطلاعات موثق (که اسناد آنها هم موجود است!) اینترنت با هزینه سالانه 3354 میلیارد دلار (آمریکا - تگزاس) به فعالیت خود ادامه می‌دهد که اشخاص و نهادهای زیر در تامین آن فعال هستند:
« اسرائیل، دولت آمریکا، پارلمان هلند، حزب محافظه‌کار انگلند، حزب بنفش‌های مجارستان، روابط عمومی ساسونگ در آلمان، پلیس‌های مخالف با ماری جوانا و مارادونا در آرژانتین، اعضای میانسال لژ فراماسونری در هاگزبری، دربار اردن، مخالفان با خالد اسلامبولی در مصر...»
که عوامل مذکور میزان 9دهم درصد از هزینه مذکور را تامین کرده و مابقی از سوی صهیونیست‌ مذکور تامین می‌شود.

«ارگان یا نهاد تفنگداران رودار و نامرد ترانسکشوال» سالی هفت بار مجمع عمومی دارد که طی آنها نقشه‌های جدیدی برای نفوذ هر چه بیشتر به مردم جهان و به ویژه ضربه زدن به تمامیت ارضی و موجودی ارزی ایران مورد بررسی قرار می‌گیرد. این ارگان یا نهاد سابقه‌ای طولانی داشته و آن‌چنان قدمتی دارد که نهاد قدیمی صهیونیستی فراماسونری بعدها از آن منشعب می‌شود. ارتشبد سابق حسین فردوست در خاطرات خود (ص 273 جلد سوم، پاراگراف سوم) که پس از مرگ وی منتشر شد در فصل مربوط به موساد می‌نویسد: «صبح به دیدن شاه رفتم. محمدرضا خیلی در هم بود. گفت دیشب سردرد داشته، مزاجش ناراحت بوده»‌ که به عقیده ناظران حروف مقطع کلمات «اینترنت خیلی خفنه» در صفحه بعدی به صورت پراکنده از طرف وی جاسازی شده بوده است. اینها فقط گوشه‌ای از ماهیت مخوف اینترنت است.

خوشبختانه ماهیت این ارگان یا نهاد اکنون در نزد مردم و مسئولان ما آشکار شده است و تلاش‌های ارزنده‌ای برای قطع به این سازمان، استعماری، جاسوسی، تروریستی، توریستی و... صورت گرفته است که در آینده به آنها خواهد پرداخت.


--------------------------------------------------------------------------------

/ 3 نظر / 21 بازدید
س

شرکتهای حامی مردم حمایت کنیم* شرکت مهرام اولین شرکتی بود که رسما اعلام ندادن اگهی در صدا و سیما کرد شرکتهای مهرام بهروز قالی سلیمان فرش شفقی تبریز گلستان داروگر پاکسان سینجر اوه تک ماکارون ماکارونی سمیرا روغن قو گلان ماکسیم مانا و دهها شرکت مهم ایران که همگام با مردم شدند