چه کسی با ولنتاین چگونه برخورد می کند

 

  روش روشنفکرانه: در حالی که سیگار بهمن فنچولتان را در زیر سیگاری می‌تکانید، می‌گویید: می‌دونی عزیزم، رابطه ما اینجوریا نیست… من خودم به شخصه در قید و بند این چیز‌ها نیستم. تو هم نباید باشی آخه اگه از این دختر‌های معمولی بودی و همش فکر رنگ لاک و این چیزا بودی که من بات دوست نمی‌شدم.

روش میهن پرستانه: بعد از له کردن اعراب و مسلمین در نطق پیش از دستور و سخن‌رانی در مورد لزوم بازگشت به مظاهر و فرهنگ ملی میهنی به دوست دخترتان می‌گویید: ببین عزیزم این فرهنگ مال ما نیست. یه خرده فرهنگ وارداتیه… ما چرا باید اونو گسترش بدیم؟ ما چند هزار سال پیش سپندارمذگان داشتیم. اصلاً این از فرهنگما رفته تو فرهنگ غرب…

روش اسلامی: کلاً اسلام برای جلوگیری از این چنین مسایلی آمده است. مسلمانان با اولین دختری که به آنها سلام می‌کند ازدواج می‌کنند و کار به این‌جاها نمی‌رسد.

روش حال به هم زن: یه جوجوی خوشگل با مقداری شکلات و اشغال‌های لازم دیگه می‌خرید به همراه یک شاخه گل رز که نیم متر شاخه داره. در حالیکه در خیابون راه می‌رید کیف دوست دخترون رو روی دوشتون میاندازید و در حالیکه مشاره‌الیه دست شما رو به صورت فنجونی گرفته و اون گل رز نیم متری در دستشه بش می‌گید: عزیزم من مخالف تنبیه بدنی تو تربیت بچه‌هامون هستم.

روش دانشجویانه: در حالی‌که سرتان را می‌خارانید پشت تلفن می‌گویید: ببین عزیزم من دارم واسه فوق درس می‌خونم بعد تو از من توقع داری چند ساعت وقتمو بزارم بیام بیرون؟ می‌دونی چند تا تست می‌شه زد؟ مثل اینکه تو اصلاً شرایط منو درک نمی‌کنی…

روش بچه پول داری: بچه‌های پول دار از این چیزا فرار نمی‌کنن. کلاً این چیزا‌ها مخصوص اونهاست.

روش بسیجی: بعد از 48 ساعت نماز نافله و جعفر طیار خواندن و گریه کردن و تو سر زدن در حالیکه به شدت چهره روحانی‌ای دارید و بوی گند گلاب می‌دهید و سر بند یا فاطمه زهرا ادرکنی به سر بسته‌اید، سر خودتان را به شیشه اولین مغازه‌ایی که این جور اسباب و آلات فساد را می‌فروشد می‌کوبید تا بترکید و شهید شوید و به حوریان بهشتی برسید.

روش احمدی‌نژادی:” … ما تو ایران ولنتایم (اشتباه تایپی نیست، رییس جمهور ... است) نداریم مردم ما فقط محرم رو جشن می‌گیرند. …”

روش پاکستانی: همه به خیابان‌ها می‌ریزند. پلیس پاکستان 11 مسجد را منفجر می‌کند. کاندولیزا رایس سفرش را به پاکستان لغو می‌کند. 17854 نفر در این روز می‌میرند.

روش فلسطینی / لبنانی: به خود بمب می‌بندید و منفجر می‌شوید.


روش اسراییلی: نیرو‌های نظامی تمام خیابان‌ها را تحت کنترل می‌گیرد. از ترس بمب گذاری حمل بسته کادو ممنوع می‌شود. کادوها در کیسه زباله در خیابان حمل می‌شود. به دلیل ایست‌های بازرسی زیاد خیلی ها به موقع سر قرار نمی‌روند و  ٣۵%روابط به گند کشیده می‌شود. دولت هم برای فشار از انتقادات و فرافکنی دوباره به لبنان حمله می‌کند.

روش برزیلی: به مدت 48 روز جشن و کارناوال برگزار می‌شود.1235874475547 نفر گم می‌شوند و 12 نفر هم پیدا می‌شوند.

روش عربستانی: شیخ جاسم ال‌احمد المرغابی ولنتاین را حرام می‌کند و اعلام می‌کند که دست کسانی که در این رسم کفار شرکت می‌کنند باید از گردن قطع شود.

روش کیهان: شریعتمداری در این مورد مقاله‌ای می‌نویسد و 145 نفر از صهیونیست‌های پشت پرده را افشا می‌کند. حسین درخشان هم در مقاله‌ای از مرحوم داروین تا جلال ال‌احمد را به گند می‌کشد.

روش ایتالیای: روی کادو پنیر می‌زنید.

روش کمان گیر: با 57 وبلاگ در این مورد صحبت می‌کند، کشف می‌کند که در وبلاگستان 28% گل می‌خرند، ٣٢% خرس صورتی و 20% شکلات و بقیه هم قابل شمارش نیستند. در بخش‌های دیدیش؟ خوردیش؟ شنیدیش؟ بو کردیش؟ و… هم مطالبی خواهد گذاشت.

روش بچه زرنگی: سعی کنید دعوا کنید، قهر کنید حتی اگر می‌دانید که طرف خرج کن نیست به هم بزنید. برای یر به یر شدن دخل و خرج چند دوست دختر جدید کشف کنید. لااقل یک هفته شکلات می‌خورید.

روش کروبی: کروبی ولنتاین را برنمی‌تابد و قصد افشاگری دارد اما با دیدن پرونده‌هایش ساکت می‌شود.

روش الهی قمشه‌ای: 4 ساعت در مورد ولنتاین صحبت می‌کند و مثال‌هایی از گانت، هگل، حافظ، لومیر، دکارت، گراهام بل، ایرج میرزا و مرحوم پدرش به زبان‌های فرانسه، انگلیسی، سواحیلی، سانسکریت و لری می‌زند.

روش خزعلی: سعی می‌کند عید غدیر خم را جانشین ولنتاین کند.

روش رحیم پورازغدی: در مورد هژمونی مسیحیت مدرن در رنسانس و تاثیر ولنتاین در این مورد و قیام عاشورا و فرهنگ مصرف‌گرایی غرب وتلاش آنها برای جدا کردن انسان از فطرتش صحبت می‌کند.

روش قرائتی: 5 آیه و 45 حدیث در این مورد می‌گوید. خدا هم یادداشت بر‌می دارد.

 

کسی روش دیگه‌ایی می‌دونه؟

 

مطلب فوق رو یکی از دوستان برام ایمیل کرده بود به نظرم خیلی جالب اومد  گفتم توی بلاگ بگذارم.امیدوارم خوشتون بیادلبخند

/ 5 نظر / 15 بازدید
میلاگرس

تولد تولد! تولد تولد! [هورا][هورا][هورا] [ماچ][ماچ][ماچ] [قلب][قلب][قلب]

ژوپیتر

روش علیرضایی ولنتاین رو به تمام اونهایی که دنبال بهونه می گردن تا بگن دوست دارم تبریک می گم و یادآوری می کنم هر روز و هر ساعت هم می تونن بگن دوست دارم!!!

ژوپیتر

فکر کنم خبرایی هست؟؟؟؟ تولد ناقوسه؟ آره ایشون متولد اسفندگار بودن... تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک [گل]